×

Ulubione wydarzenia

Miejsce 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00
 

Nie masz jeszcze żadnych wydarzeń dodanych do ulubionych

Każda Noc Kultury jest inna. Co roku przygotowujemy nowy, coraz bardziej zaskakujący program, a wiele wydarzeń np. „Świeciuchy” na Żmigrodzie czy „Retromania” na Kowalskiej już nigdy się nie powtórzy. Jest jednak ktoś, bez kogo żadna z dziesięciu Nocy Kultury by się nie odbyła – wolontariusze. Możesz zostać jednym z nich i stać się częścią tej niezwykłej imprezy.

Warsztaty Kultury w Lublinie zapraszają wszystkich chętnych do udziału w Nocy Kultury w roli wolontariuszy. Rekrutacja już wystartowała i potrwa do 23 kwietnia 2017 roku.

Wolontariusze pomagają uczestnikom w punktach informacyjnych, wspierają organizatorów przy scenach, podczas warsztatów czy pokazów. Są nieodłączną częścią tego pięknego wydarzenia. Być może Noc Kultury to twój ulubiony festiwal, może chcesz spróbować czegoś nowego, a może po prostu interesuje Cię praca przy tego typu wydarzeniach i chcesz zdobyć wiedzę w praktyce? Masz szansę przyłączyć się do Zespołu Wolontariuszy Nocy Kultury.

ZGŁOSIĆ MOŻNA SIĘ PRZEZ WYPEŁNIENIE ANKIETY

Tam też znajdują się najważniejsze informacje, m.in. do jakich działań poszukiwani są wolontariusze.
Spotkania szkoleniowe rozpoczniemy po 7 maja (szczegóły w drugiej połowie kwietnia).
Wszelkie pytania można kierować na adres: wolontariat@warsztatykultury.pl

Spotkania szkoleniowe rozpoczniemy po 7 maja (szczegóły w drugiej połowie kwietnia).

Pytania można kierować na adres: wolontariat@warsztatykultury.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zajrzyj na stronę Polityka plików „cookies”, by dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.