×

Ulubione wydarzenia

Miejsce 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00
 

Nie masz jeszcze żadnych wydarzeń dodanych do ulubionych

Noc Kultury to nie tylko setki otwartych wydarzeń w przestrzeni miasta. To niezwykły klimat, fascynujący ludzie i wiele wyjątkowych chwil, które warto uwiecznić na zdjęciach. Będziecie z nami na tegorocznej Nocy? Oznaczajcie swoje instagramowe zdjęcia hashtagiem: #NocKultury i szukajcie ich w streamingu na żywo [INSTAGRAM ON AIR], na naszej stronie internetowej oraz specjalnie przygotowanej tablicy, która w ten niesamowity wieczór stanie na Placu Rybnym w Lublinie.

Ale to nie wszystko!

Mamy dla Was KONKURS, w którym do wygrania przygotowaliśmy czytnik e-booków marki KINDLE oraz nagrody w postaci gadżetów Nocy Kultury i Warsztatów Kultury w Lublinie. Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Pokażcie nam to, co Waszym zdaniem w Nocy najpiękniejsze i najbardziej wyjątkowe! Zróbcie oryginalne zdjęcie i wrzućcie je publicznie za pomocą aplikacji Instagram z dodatkowym hashtagiem: #PocztówkaZNocy.

Zwycięskie, najbardziej niezwykłe zdjęcia wybierze jury konkursu, złożone z przedstawicieli zespołu organizacyjnego Nocy Kultury. Wyniki ogłosimy 8 czerwca na naszej stronie internetowej. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu, dostępnego poniżej.

REGULAMIN KONKURSU

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zajrzyj na stronę Polityka plików „cookies”, by dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.