×

Ulubione wydarzenia

Miejsce 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00
 

Nie masz jeszcze żadnych wydarzeń dodanych do ulubionych

Bardzo nam miło poinformować, że Noc Kultury została wybrana, jako jedna spośród 230 w całej Polsce i tym samym otrzymała Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej dla Najlepszego Produktu Turystycznego w 2016 roku. W całym plebiscycie, oprócz naszego wydarzenia, wyróżnionych certyfikatem zostało jeszcze innych 9 projektów.

Certyfikaty POT są wskazówką dla turystów, pomocą przy wyborze i gwarancją jakości. Dostać się do grona zwycięzców nie jest łatwo. To nagroda dla wyjątkowych atrakcji turystycznych w Polsce. Nadawany jest on tylko nowatorskim i przyjaznym turystom miejscom, obiektom, imprezom oraz przedsięwzięciom realizowanym na poziomie regionalnym i lokalnym.

Uroczyste ogłoszenie wyników i przyznanie nagród odbyło się 17 lutego w Poznaniu.

To już druga tego typu nagroda dla Warsztatów Kultury. Kilka lat temu tytuł „Najlepszego Produktu Turystycznego” otrzymał również Jarmark Jagielloński w Lublinie.

Więcej informacji na stronie www.pot.gov.pl

l

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zajrzyj na stronę Polityka plików „cookies”, by dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.