×

Ulubione wydarzenia

Miejsce 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00
 

Nie masz jeszcze żadnych wydarzeń dodanych do ulubionych

ZGŁOŚ SWÓJ PROJEKT

Zapraszamy do tworzenia Nocy Kultury!

Sprawdź jakie w tym roku jest hasło przewodnie festiwalu, zainspiruj się i zgłoś swój pomysł na projekt podczas Nocy Kultury. Pomożemy zrealizować Twój pomysł: zapewniamy wsparcie organizacyjne, techniczne i promocyjne. Nie zapewniamy honorariów dla artystów. Na zgłoszenia czekamy do 19 stycznia włącznie. 

Zgłoś swój projekt na Nocy Kultury:

Do pobrania:
Zasady współpracy 2018

W kontekście hasła przewodniego istotne będzie przede wszystkim Miasto, Momenty i Ludzie. Warto pomyśleć więc o wykorzystaniu przestrzeni publicznej. Działania odbywające się poza siedzibą, w otwartej przestrzeni miasta i wchodzące z nią w dialog, cieszą się wśród uczestników największą popularnością. Zapraszamy do przygotowania projektów kreatywnych, niecodziennych i do planowania wydarzeń niestandardowych, które sprawią, że lubelski festiwal będzie niepowtarzalny, mieszkańcy odczują dumę z miejsca, w którym mieszkają, a goście i turyści pozostaną pod ogromnym wrażeniem Lublina jeszcze długo po wyjeździe. Naszą uwagę zdecydowanie zwrócą więc wydarzenia premierowe, dedykowane Nocy Kultury, uwzględniające jej charakter i stworzone z myślą o prezentacji podczas tego festiwalu. Warto zastanowić się także jak zaangażować odbiorców, wejść z nimi w interakcję i włączyć ich w swoje działania.

Zapraszamy do tworzenia Nocy Kultury!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zajrzyj na stronę Polityka plików „cookies”, by dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.