×

Ulubione wydarzenia

Miejsce 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00
 

Nie masz jeszcze żadnych wydarzeń dodanych do ulubionych

Pamiętacie badania przeprowadzone na zlecenie Warsztatów Kultury w Lublinie sprzed roku? Na ich podstawie został przygotowany raport pod nazwą „Wpływ lubelskich festiwali plenerowych na rozwój gospodarczy i społeczny miasta”. Możecie go przeczytać TUTAJ. Badania zostały przeprowadzone podczas czterech największych plenerowych festiwali lubelskich, których organizatorem są Warsztaty Kultury. Noc Kultury oczywiście należy do tej chwalebnej czwórki. Z badań wyszło sporo ciekawych rzeczy. Na przykład wiemy teraz, że:

  • w Nocy Kultury uczestniczy więcej kobiet niż mężczyzn 
  • większość uczestników jest z Lublina
  • największa część naszej publiczności ma od 20 do 36 lat 
  • wśród uczestników Nocy Kultury najwięcej jest osób z wykształceniem wyższym
  • lubicie przychodzić na nasz festiwal ze znajomymi
  • zdecydowana większość z Was będzie na kolejnej Nocy Kultury
  • a ponad 80% z Was poleci Noc Kultury swoim przyjaciołom i rodzinie  

Już wkrótce udostępnimy kolejny raport. Będą to wyniki najnowszych badań dotyczących tego, jak uczestnicy Nocy Kultury doświadczają przestrzeni Lublina w tym szczególnym czasie. Opowiemy, jak można stać się odkrywcą we własnym mieście, co to znaczy, że miejsca w ogóle zaczynają istnieć choć „są tu od zawsze”, i jak to możliwe, że chcemy przytulić się do… ściany.
Jeśli jesteście ciekawi, co wyszło z naszych ostatnich badań, śledźcie naszą stronę interentową. Zapraszamy!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zajrzyj na stronę Polityka plików „cookies”, by dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.