×

Ulubione wydarzenia

Miejsce 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00
 

Nie masz jeszcze żadnych wydarzeń dodanych do ulubionych

Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy przy projekcie badawczym? Studiujesz socjologię, a może po prostu interesują Cię badania społeczne? Jest okazja, aby sprawdzić swoją wiedzę w praktyce! Poszukujemy do współpracy wolontariuszy zainteresowanych zdobyciem doświadczenia w prowadzeniu badań społecznych, opartych w szczególności o nowe technologie i media społecznościowe. Projekt badawczo-warsztatowy dotyczy Nocy Kultury.

Serdecznie zapraszamy na pierwszy warsztat integracyjny dla zespołu badawczego! Nie musisz mieć żadnego doświadczenia badawczego! Zapraszamy osoby, które chcą zdobyć cenne umiejętności w miłej atmosferze, a zarazem przyczynić się do poszerzenia wiedzy o jednym z najbardziej popularnych wydarzeń w naszym mieście. Uczestnictwo w projekcie będzie również okazją do spotkania ze specjalistami nie tylko z Lublina.

Kiedy: 16 marca, godz. 9:30-13:00          
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, sala widowiskowa (II piętro)          
Wstęp wolny                   

Więcej informacji udziela:        
Mateusz Stępniak
Koordynator badania
mail: mtk.stepniak@gmail.com

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zajrzyj na stronę Polityka plików „cookies”, by dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.