×

Ulubione wydarzenia

Miejsce 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00
 

Nie masz jeszcze żadnych wydarzeń dodanych do ulubionych

Przejazd rowerowy po ulicach Lublina na zakończenie Kampanii Rowerowy Maj, będącej elementem obchodów 25-lecia partnerstwa miast Lublin-Munster. W ramach Kampanii ponad 30 lubelskich szkół i 7000 uczniów rywalizowało o miano najbardziej rowerowej szkoły, klasy i ucznia. Po zakończeniu przejazdu odbędzie się uroczyste ogłoszenie wyników Kampanii oraz nazwisk osób, które w ramach nagrody Prezydenta Miasta Lublin pojadą na wycieczkę do Munster.
Start: Plac Teatralny przy CSK

Informacja o organizatorze

Porozumienie Rowerowe jest grupą powstałą w kwietniu 2007 roku, mającą na celu aktywne wspieranie rozwoju ruchu rowerowego w Lublinie, zarówno w kwestii budowy dobrej infrastruktury ale też i prowadzenia kampanii społecznych i edukacyjnych. Obecnie jest częścią Towarzystwa dla Natury i Człowieka w Lublinie.

Przez wiele lat działalności Porozumienie stało się rozpoznawalną marką w Lublinie i może poszczycić się wieloma sukcesami i osiągnięciami, zwłaszcza na gruncie współpracy z Urzędem Miasta Lublin, czego efektem jest coraz lepsza infrastruktura rowerowa, a także strategiczne dokumenty tj. standardy rowerowe, polityka rowerowa czy koncepcja rozwoju komunikacji rowerowej.

GOOGLE MAPS | DODAJ DO KALENDARZA GOOGLE

Wczytuję mapę...
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zajrzyj na stronę Polityka plików „cookies”, by dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.