×

Ulubione wydarzenia

Miejsce 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00
 

Nie masz jeszcze żadnych wydarzeń dodanych do ulubionych

Przejazd rowerowy po ulicach Lublina na zakończenie Kampanii Rowerowy Maj, będącej elementem obchodów 25-lecia partnerstwa miast Lublin-Munster. W ramach Kampanii ponad 30 lubelskich szkół i 7000 uczniów rywalizowało o miano najbardziej rowerowej szkoły, klasy i ucznia. Po zakończeniu przejazdu odbędzie się uroczyste ogłoszenie wyników Kampanii oraz nazwisk osób, które w ramach nagrody Prezydenta Miasta Lublin pojadą na wycieczkę do Munster.
Start: Plac Teatralny przy CSK

Informacja o organizatorze

Porozumienie Rowerowe jest grupą powstałą w kwietniu 2007 roku, mającą na celu aktywne wspieranie rozwoju ruchu rowerowego w Lublinie, zarówno w kwestii budowy dobrej infrastruktury ale też i prowadzenia kampanii społecznych i edukacyjnych. Obecnie jest częścią Towarzystwa dla Natury i Człowieka w Lublinie.

Przez wiele lat działalności Porozumienie stało się rozpoznawalną marką w Lublinie i może poszczycić się wieloma sukcesami i osiągnięciami, zwłaszcza na gruncie współpracy z Urzędem Miasta Lublin, czego efektem jest coraz lepsza infrastruktura rowerowa, a także strategiczne dokumenty tj. standardy rowerowe, polityka rowerowa czy koncepcja rozwoju komunikacji rowerowej.

GOOGLE MAPS | DODAJ DO KALENDARZA GOOGLE

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zajrzyj na stronę Polityka plików „cookies”, by dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.