×

Ulubione wydarzenia

Miejsce 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00
 

Nie masz jeszcze żadnych wydarzeń dodanych do ulubionych

Projekt HomoCreatus powstał w wyniku przekonania, że każdy z nas dysponuje potencjałem twórczym, siłą kreatywną i od czasu do czasu ma potrzebę nadania swojej myśli i emocji formy, którą może podzielić się z innymi. Formalny obieg sztuki w większości zarezerwowany jest dla profesjonalnych artystów, których twórczości towarzyszy poważna, podbudowana teorią analiza krytyczna. HomoCreatus to przestrzeń wolna od cenzury, specjalistycznych osądów i budowania hierarchii. Do prezentacji swoich prac/dzieł/wytworów zaprosiliśmy wszystkich, którzy czują potrzebę tworzenia, reagowania na rzeczywistość w sposób twórczy, którzy chcieli wziąć udział we wspólnej przygodzie, wymianie doświadczenia, a także zabawie.

Granice sztuki są zmienne i trudno uchwytne, kiedy już zdaje się, że je uchwyciliśmy, okazuje się że sztuka już jest gdzie indziej, że podąża własną zaskakującą ścieżką. Korzystając z tej otwartości i z nieprzewidywalnego kursu sztuki zapraszamy na wystawę.

http://www.homocreatus.pl

Opis zredagowany przez Partnera Nocy Kultury.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zajrzyj na stronę Polityka plików „cookies”, by dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.