×

Ulubione wydarzenia

Miejsce 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00
 

Nie masz jeszcze żadnych wydarzeń dodanych do ulubionych

Co to jest Lightspektakl?

Lightspektakl to spektakl light bo lekki, świetlny, krótki – dokładnie jak moment przeżywania małej opowieści o szczęściu, w której ciało, cień i projekcje stają się jednym.

O czym będzie opowieść?

Oglądając przedstawienie poznamy historię o dążeniu do szczęścia i zaskakująco trudnym momencie, kiedy to szczęście w końcu udaje się osiągnąć. Ta kilkuminutowa porcja magii łączy w sobie teatr cieni, grę aktorską i taniec, a całości dopełniają animacje i wizualizacje.
Za reżyserię i scenariusz spektaklu odpowiada Joanna Lewicka. Poza reżyserią teatralną jest także inicjatorką projektów społeczno-artystycznych i wykładowczynią akademicką. W 2007 roku ukończyła reżyserię teatralną w Wyższej Szkole Muzycznej i Teatralnej (HfMDK) we Frankfurcie nad Menem u Hansa Hollmanna i Christofa Loya. Podczas studiów reżyserskich asystowała m.in. w Schauspielhaus Zürich. Od 2004 roku reżyseruje spektakle teatralne w Polsce i Niemczech. Prowadzi cyklicznie „Teatr” Forum dla Khmer Community Development w Kambodży. Zrealizowała wiele międzynarodowych projektów w Anglii, Danii, Niemczech, Grecji, Turcji oraz na Ukrainie.

W Momentach zagrają Angelika Kujawiak i Wojciech Kaproń. Za wideo odpowiedzialna jest Maria Porzyc, światło zaprojektował Damian Bakalarz, a kostiumy ElBruzda.

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zajrzyj na stronę Polityka plików „cookies”, by dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.