×

Ulubione wydarzenia

Miejsce 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00
 

Nie masz jeszcze żadnych wydarzeń dodanych do ulubionych

Podczas Nocy Kultury 2018 mogliśmy podziwiać mapping na fasadzie budynku Poczty Polskiej przy Placu Litewskim. W tym roku mapping pojawi się na Pałacu Czartoryskich w Lublinie. Być może zobaczymy zmieniające się cienie na obiekcie, poruszające się elementy architektury, zmiany kolorów, ruchome elementy – będzie to zależało od autorów nadesłanych na konkurs prac.

Mapping, czyli audiowizualny pokaz wyświetlany na istniejącym trójwymiarowym obiekcie, magia i wielkie emocje, czasem nawet subiektywne odczucie iluzji np. walącego się budynku! Podczas tegorocznej Nocy Kultury będziemy mogli podziwiać go na Pałacu Czartoryskich. Budynek znajduje się we wschodnim narożniku Placu Litewskiego. Został wybudowany w stylu barokowym w drugiej połowie XVII wieku, według projektu Tylmana z Gameren. Jest to średniej wielkości gmach z wmurowanymi w fasadę krużgankami i przepięknym portykiem nad wejściem.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zajrzyj na stronę Polityka plików „cookies”, by dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.