×

Ulubione wydarzenia

Miejsce 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00
 

Nie masz jeszcze żadnych wydarzeń dodanych do ulubionych

Seans filmu klasy B połączony z grą bingo.

„Killing American Style” to kolejny wybitnie nieudany film akcji Amira Shervana, reżysera „Gliniarza Samuraja”.

Tony Stone (Robert Z’Dar) to najgorszy zbir w mieście. Wspólnie ze swoją bandą gangsterów planuje skok życia. Niestety zostaje złapany przez policję ale podczas transportu do więzienia o zaostrzonym rygorze bandytom udaje się odbić bossa. Postanawiają ukryć się przed wymiarem sprawiedliwości na okolicznej posiadłości. Zaskoczona sytuacją rodzina próbuje walczyć o życie.

Mamy tu wszystko co najlepsze w filmach tak złych, że aż wspaniałych.

Bardzo złe i nielogiczne decyzje bohaterów, wprawiające w osłupienie dialogi,  topornie stereotypowe podejście do płci i zupełny bezsens fabularny. Nie brakuje też ortalionowych dresów, modnych męskich fryzur, nagich torsów ozdobionych złotymi łańcuchami, seksownych kobiet, umięśnionych mężczyzn, dzieciaków trenujących kickboxing, zdumiewających scen walki (zawsze w modnych ciuszkach) i najlepszego z najlepszych klimatu lat 80.

Pełen smaczków film, na którym nie sposób się nudzić.

 

Pierwszy raz w historii Najlepszych z Najgorszych pokaz filmu połączony jest z grą bingo!

Widzowie przed seansem dostają formularze, na których zamiast liczb są wpisane stereotypy filmowe typowe dla kina klasy B. Osoby, które jako pierwsze ułożą linię z zakreślonych haseł, zdobywają nagrody. Ta filmowa gra bingo stanowi znakomitą rozrywkę, wyostrza zmysły, umożliwia aktywny udział w seansie, a w połączeniu z filmem „Killing American Style” jest niezwykle zabawna.

Więcej informacji na miejscu!

Killing American Style
reż.  Amir Shervan
akcja, thriller / USA / 1988
1h 41 min
trailer
Wstęp: bezpłatne wejściówki.

REZERWACJA

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zajrzyj na stronę Polityka plików „cookies”, by dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.