×

Ulubione wydarzenia

Miejsce 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00
 

Nie masz jeszcze żadnych wydarzeń dodanych do ulubionych

Nocne zwiedzanie wystaw i twórcze warsztaty dla dzieci!

W głównej siedzibie Galerii Labirynt przy ul. Popiełuszki 5 będzie można obejrzeć interaktywną wystawę przygotowaną specjalnie dla najmłodszej publiczności: SKŁAD SZTUKI. Oto, co przygotowali na niej artyści i artystki: Królestwo Zjednoczonych Kolorów, obracające się obrazy, niezwykły pokój wyjęty z niedawnej przeszłości, obiekty i rzeźby do przebudowywania i przesuwania! 

Zapraszamy także na wystawę jednego z najciekawszych współczesnych artystów z Ukrainy Mykoly Ridnyiego TWARZĄ DO ŚCIANY.

Ponadto w przestrzeni wystawienniczej przy ul. Lipowej 13 (Galeria Labirynt Plaza) można zobaczyć zbiorową wystawę MAKE UP, na której prezentowane są prace artystów i artystek z Izraela.

WYSTAWY CZYNNE W GODZ. 12.00-24.00
Wstęp wolny

O godz. 18.00 rozpocznie się DOBRANOCKA, warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 3-6 lat.
Uczestnicy i uczestniczki warsztatów przekonają się, że książka może być doskonałym punktem wyjścia do twórczych zadań.

miejsce: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5; zapewniamy potrzebne materiały; warsztaty trwają ok. 60 minut; udział jest bezpłatny

ZAPISY: tel. 466 59 20 wewn. 32 / edu@labirynt.com (imię, nazwisko, wiek dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów). Warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego od organizatora, potwierdzającego rezerwację (dot. zapisów drogą mailową).

Opis zredagowany przez Partnera Nocy Kultury

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zajrzyj na stronę Polityka plików „cookies”, by dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.