×

Ulubione wydarzenia

Miejsce 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00
 

Nie masz jeszcze żadnych wydarzeń dodanych do ulubionych

Kolor. Forma. Dynamika.

Wystawa SHAPES OF MIND, to próba uchwycenia unikalnej abstrakcyjnej ekspresji w ostrych, geometrycznych liniach i kontrastujących kolorach.

NAWER tworzy obrazy, które czerpią inspirację z architektury i tak jak architektura są tu niemal matematycznie obliczone i wyważone. Żadna linia nie jest przypadkowa.

Efektem jest futurystyczna wizja miasta, konfrontująca się z przestrzenią galerii i jej bezpośrednim sąsiedztwem. W ramach wystawy wykorzystany zostaje beton, światło i multimedia, a działania realizowane są zarówno w przestrzeni Brain Damage Gallery, jak i poza nią.

BIO ARTYSTÓW:
NAWER
Architekt, projektant, artysta. Ze sztuką uliczną związany od połowy lat 90’. Dziś czołowy przedstawiciel graffuturismu i twórca, którego prace prezentowano w najważniejszych galeriach na świecie (San Francisco, Tokyo, Dortmund, Praga, Berlin, Paryż, Londyn, Monachium, Lyon i w wiele innych). Jego prace słyną z nowatorskiego podejścia do abstrakcji i geometrii, która znajduje się w ciągłym dialogu z przestrzenią publiczną i jej funkcjonalnością. To połączenie architektury z malarstwem i malarstwa z architekturą zapewniła Nawerowi niesłabnącą popularność zarówno wśród miłośników futurystycznej estetyki jak i koneserów street artu. Więcej: http://www.behance.net/NAWER

Daniel Drumz:
Jeden z najsłynniejszych polskich DJów, doskonale znany zarówno w kraju jak i na świecie. Aktualnie związany z U Know Me Records. Muzyka Drumza nawiązuje do początków kultury Hip-hop, jednak oprócz tego gatunku, artysta tworzy także w klimatach funk i soul. Drumz otwierał imprezy dla takich artystów jak De La Soul (USA), Guru (Gang Starr, USA), Jay-Z (USA), Rahzel (The Roots, USA), The Freestylers (UK), Looptroop (Szwecja), Michał Urbaniak. Nagrywał i odbywał jam sessions m.in. z takimi artystami jak Grammatik, Eldo, Leszek Możdżer, Dizkret & The Headnods, czy O.S.T.R.  Więcej: http://danieldrumz.com, www.facebook.com/danieldrumz

Opis zredagowany przez Partnera Nocy Kultury. 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zajrzyj na stronę Polityka plików „cookies”, by dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.