×

Ulubione wydarzenia

Miejsce 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00
 

Nie masz jeszcze żadnych wydarzeń dodanych do ulubionych

Warsztaty „Tarde de juegos” – od poziomu A2.
Godz. 19:00 – 20:00
Prowadzący: Aleksandra Murat-Bednarz
Zapraszamy Was na wieczór gier w języku hiszpańskim! To nic nie kosztuje, będziemy grać przez godzinę w hiszpańskie gry planszowe i nie tylko Sprawdzisz swoją wiedzę o kulturze Hiszpanii i krajów hiszpańskojęzycznych, a przy okazji poćwiczysz język! Zapraszamy! Zabawa plus nauka hiszpańskiego!

Prelekcja – „Los festivales de música en España”.
Godz. 20:15 – 20:45
Prowadzący: Leticia López Martínez
Cada año los festivales de música en España se hacen más y más populares. Los hay de música rock, de rap, de indie, de electrónica…un sinfín de posibilidades y maneras de conocer la música tanto nacional como internacional en diferentes ciudades y pueblos de España: Valencia, Granada, Bilbao, Barcelona, Aranda de Duero…¡ven a conocerlos y elegir tu próximo destino!

Warsztaty „Jak Hiszpanie zachowują się przy stole? Po czym poznamy dobry hiszpański bar?
Hiszpańskie zwyczaje związane z jedzeniem” .
Godz. 21:00 – 22:00
Prowadzący: Justyna Pyszczek
Hiszpania to kraj, który często zaskakuje przebywających tam obcokrajowców specyficznym zachowaniem i obyczajami. Szczególnie ciekawe są te, związane jedzeniem. Jedzenie w tym pięknym kraju, to bardzo ważna sprawa, wręcz rytuał. Hiszpanie spędzają wiele godzin dziennie jedząc, jest to czas na miłą rozmowę z rodziną lub z przyjaciółmi. Na warsztatach dowiecie się co oznacza ir de tapas, co to jest mona de pascua, co robi Hiszpan ze zużytą wykałaczką, jak podaje się sól przy stole i wielu innych ciekawych rzeczy.
Zapraszamy!

zapisy: Szkoła Języka Hiszpańskiego Dialogo
Tel.: 81 532 23 70;
kom. 730 905 205 (po godzinie 15.30)
info@dialogo.pl

Opis zredagowany przez Partnera Nocy Kultury

Wczytuję mapę...
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zajrzyj na stronę Polityka plików „cookies”, by dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.