×

Ulubione wydarzenia

Miejsce 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00
 

Nie masz jeszcze żadnych wydarzeń dodanych do ulubionych

Jeżeli natomiast czujesz, że w twoim wnętrzu drzemie artystyczna dusza, masz poczucie humoru oraz dystans do świata, zapraszamy cię do udziału w nietypowym projekcie artystycznym „Homo Creatus” organizowanym przez Fundację Kultura Enter. Zaprezentuj innym twoje podejście do sztuki i świata, stwórz własną pracę i zgłoś ją do naszej wirtualnej galerii. Wszystko co zrobisz, wymyślisz lub skomponujesz może być dziełem sztuki, to Twoja praca, umysł i zaangażowanie nadają temu znaczenie. Wybrane prace zostaną zrecenzowane i opisane przez wyspecjalizowanych krytyków sztuki. Wybrane obiekty artystyczne zostaną również zaprezentowane na wystawie oraz w drukowanym katalogu. Wernisaż odbędzie się 3 czerwca 2017 r. podczas tegorocznej Nocy Kultury. Prace można zgłaszać do 15 maja 2017. Do udziału zapraszamy osoby pełnoletnie.

Jak to zrobić?

  • stwórz własne „dzieło sztuki” (ogranicza cię tylko wyobraźnia)
  • zrób mu zdjęcie
  • Zapoznaj się z regulaminem projektu i zgłoś swoją pracę przez formularz na stronie
  • Swoich prac szukaj w Bazie Dzieł na stronie projektu oraz śledź na profilach społecznościowych: Facebook oraz Instagram.

Chcesz wiedzieć więcej o Homo Creatus? Wejdź na homocreatus.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zajrzyj na stronę Polityka plików „cookies”, by dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.