×

Ulubione wydarzenia

Miejsce 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00
 

Nie masz jeszcze żadnych wydarzeń dodanych do ulubionych

Program Nocy Kultury w Twoim telefonie

Pobierz program Nocy Kultury w wersji mobilnej. Sprawdź najciekawsze wydarzenia i nie pomiń żadnego z nich! Jak to zrobić? Instrukcja w 4 krokach:

 1. ściągnij aplikację Going ze Sklepu Play lub AppStore
  2. zarejestruj się bezpłatnie
  3. wybierz Lublin
  4. otwórz zakładkę Noc Kultury

Dla tych co lubią programy papierowe

Po papierowe programy i mapy Nocy Kultury oraz dodatkowe informacje od naszych wolontariuszy zapraszamy do Punktu Informacyjnego Nocy Kultury zlokalizowanego na Placu Łokietka pod Ratuszem (otwarty dziś i jutro – 31 maja – 1 czerwca). Zapraszamy też na nasz profil na facebooku, gdzie na bieżąco będziemy informować o zmianach w programie i najciekawszych wydarzeniach TUTAJ https://www.facebook.com/NocKultury oraz na instagram @nockultury, gdzie będziecie mogli podejrzeć, co jeszcze warto zobaczyć na własne oczy.

Bezpieczne dzieciaki

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych uczestników Nocy Kultury w Punkcie Informacyjnym Nocy Kultury poza programem i podpowiedzią, gdzie szczególnie warto udać się tej niezwykłej nocy, będzie można też dostać specjalną opaskę na rękę dla dziecka. Na opasce jest miejsce na wpisanie numeru telefonu do rodziców. Opaska ułatwi odnalezienie opiekunów w sytuacji kiedy maluch straci Was z oczu. 

W Noc Kultury Lublin jest JAK… – dokończ zdanie, zrób zdjęcie i zdobądź Instax Mini 9!

Mamy dla Was KONKURS, w którym do wygrania przygotowaliśmy 3 aparaty Instax Mini 9 z zapasem kliszy oraz nagrody w postaci gadżetów Nocy Kultury i Warsztatów Kultury w Lublinie. Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Pokażcie nam, co dzieje się z miastem w Noc Kultury!

 1. Zrób zdjęcie, które pokaże, w co zmienia się miasto w Noc Kultury
 2. Wrzuć zdjęcie za pomocą aplikacji Instagram. Pamiętaj, że Twój profil musi być publiczny.
 3. W opisie dokończ zdanie: „W Noc Kultury Lublin jest JAK…” (na przykład: „W Noc Kultury Lublin jest JAK otwarta księga”; „… JAK bajkowa kraina”, itd.)
 4. Oznacz posta dwoma hashtagami: #NocKultury i #NocKulturyJAK

Zwycięskie, najbardziej niezwykłe zdjęcia z oryginalnymi podpisami wybierze jury konkursu, złożone z przedstawicieli zespołu organizacyjnego Nocy Kultury. Wyniki ogłosimy 7  na naszej stronie internetowej.

Partnerem konkursy jest Wydział Filozofii i Socjologii UMCS.

Twoja MiastOpowieść – opisz swoje wrażenia z Nocy Kultury za pomocą emoji i wygraj czytnik Kindle 

Lubelski festiwal potrafi wywołać takie emocje, że czasami uczestnikom brakuje słów. Wychodzimy temu na przeciw i zapraszamy Was do udziału w konkursie emoji. 

Aby zdobyć czytnik Kindle, będzie trzeba kreatywnie wykorzystać dostępne emoji i tylko za ich pomocą opisać swoją MiastOpowieść z tegorocznej Nocy Kultury. 

Już wkrótce na fanpage Nocy więcej informacji, ale już teraz zapraszamy Was do pilnego śledzenia naszego profilu, bo konkurs będzie odbywał się w komentarzach.

Bezpłatna komunikacja nocna

Warto wybrać się na Noc Kultury komunikacją publiczną, rowerem miejskim lub na piechotę. Autobusami nocnymi wrócimy bezpłatnie! Linie N1, N2 i N3 w Noc Kultury będą kursowały we wzmocnionej obsadzie co 15 min. między 22:45 a 2:30, a także o godzinie 3:30 i 4:30. Autobusy komunikacji nocnej będą odjeżdżać z przystanków przy Placu Wolności. Przejazdy są bezpłatne! Informacje o zmianach w ruchu i objazdach dostępne są TUTAJ.  https://www.ztm.lublin.eu/pl/aktualnosci/obsluga-linii-nocnych-podczas-nocy-kultury.html

Utrudnienia dla kierowców 

Od dzisiaj do jutra zamknięta dla ruchu kołowego będzie ulica Olejna. 
W Noc Kultury we względu na bezpieczeństwo uczestników festiwalu nieprzejezdna będzie także ulica Królewska od Koziej do Bajkowskiego. 
Wprowadzony zostanie także ruch wahadłowy przez Bramę Rybną – przejezdną wyłącznie dla posiadaczy specjalnych kart upoważniających. 

Oficjalna strefa gastronomiczna Nocy Kultury – Inwazja FoodTrucków

Tereny Browaru Perła otwierają się na Noc Kultury i czekają na wszystkich spragnionych klimatycznej sjesty. Nie zapomnijcie zajrzeć do Oficjalna strefa gastronomicznej Nocy Kultury – Inwazji FoodTrucków.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zajrzyj na stronę Polityka plików „cookies”, by dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.