×

Ulubione wydarzenia

Miejsce 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00
 

Nie masz jeszcze żadnych wydarzeń dodanych do ulubionych

fot.-Piotr-Mazur-11

Dotychczasowe prognozy rozwoju pandemii SARS-CoV-2 w naszym kraju niestety nie pozostawiają złudzeń. Zorganizowanie Nocy Kultury w terminie 6/7 czerwca 2020, nie jest możliwe. Sytuacja, w jakiej wszyscy się znaleźliśmy, wymaga podjęcia radykalnych kroków. Nie możemy ryzykować zdrowia mieszkańców Lublina i gości, którzy tak chętnie przyjeżdżają do naszego miasta.

Postanowiliśmy bezprecedensowo przenieść Noc Kultury na jesień 2020 roku. Dalsze decyzje będziemy podejmować w oparciu o oficjalne komunikaty i zalecenia WHO i polskiego rządu. W związku z tym o dokładnej dacie oraz ostatecznej formie wydarzenia poinformujemy w terminie późniejszym.

Nie planujemy jednak odwołania naszego konkursu na mapping Nocy Kultury. Podobnie jak cały festiwal, termin prezentacji oraz termin rozstrzygnięcia przenosimy na jesień. Nie zmieniamy natomiast terminu dostarczania prac, który został ustalony na 6 maja. 

Aneks do regulaminu

Nadal zachęcamy do udziału. Do końca pozostało nieco ponad tydzień. To ostatnia prosta, aby zdobyć 5000 zł!

Sprawdź szczegóły konkursu.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zajrzyj na stronę Polityka plików „cookies”, by dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.