×

Ulubione wydarzenia

Miejsce 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00
 

Nie masz jeszcze żadnych wydarzeń dodanych do ulubionych

Dach Tarasów Zamkowych po raz drugi będzie ważnym punktem na mapie Nocy Kultury. Znajdziemy tam scenę muzyczną, której gościem specjalnym będzie niezwykły duet polsko-brytyjski, czyli SMOLIK // KEV FOX, a towarzyszyć mu będą warszawska formacja New People oraz Tiny Beat – artysta znajdujący się w TOP 16 światowych beatboxerów. Zapraszamy!

SMOLIK // KEV FOX (22.30 – 00:00)

Duet polsko-brytyjski, czyli Smolik // Kev Fox. Dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Poznali się pięć lat temu na koncercie w Warszawie i natychmiast zamknęli się na klika dni w studiu, żeby dać upust wzajemnym fascynacjom muzycznym. W efekcie powstał utwór L.O.O.T., który znalazł się na „4” SMOLIKA.

New People (21:30 – 22:30)

To siedem kolorowych muzycznych osobowości połączonych miłością do pisania piosenek i śpiewania na wiele głosów. Razem tworzą harmonijną mieszankę popu, soft rocka lat 70tych, disco i motown’owego bujania. Zespół tworzą: Alicja Boratyn (Wicked Giant), Jakub Czubak i Piotr Piechota (The Car Is On Fire), Aleksander Orłowski (Magnificent Muttley), Natalia Pikuła (Drekoty) i Jakub Sikora (Crab Invasion, ZaStary), Hubert Woźniakowski (Eric Shoves Them In His Pockets).

Tiny Beat (20:30 – 21:30)

Dwukrotny mistrz Czech beatboxerów, podczas swoich 10 lat kariery pojawił się na licznych imprezach muzycznych, festiwalach, klubach, scenach teatrów i innych wydarzeń muzycznych i społecznych. Uczestniczy w projektach międzynarodowych i prezentuje swój unikalny warsztat beatbox na całym świecie m.in. Tajlandia, Nowy Jork, Angila. Zajmuje się także liveloopingem, podczas swojego Oneman Show łączy różne gatunki muzyczne takie jak Hip Hop, Drum’n’Bass, Dubstep, Electro, etc.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zajrzyj na stronę Polityka plików „cookies”, by dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.