×

Ulubione wydarzenia

Miejsce 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00
 

Nie masz jeszcze żadnych wydarzeń dodanych do ulubionych

Bezpłatna komunikacja nocna:

Warto wybrać się na Noc Kultury komunikacją publiczną, rowerem miejskim lub na piechotę. Autobusami nocnymi wrócimy bezpłatnie! Linie N1, N2 i N3 w Noc Kultury będą kursowały we wzmocnionej obsadzie co 15 min. między 22:45 a 2:30, a także o godzinie 3:30 i 4:30. Autobusy komunikacji nocnej będą odjeżdżać z przystanków przy Placu Wolności. Przejazdy są bezpłatne! Informacje o zmianach w ruchu i objazdach dostępne są TUTAJ.


Biuro Informacyjne:

Po papierowe programy i mapy Nocy Kultury oraz dodatkowe informacje od naszych wolontariuszy zapraszamy do Biura Informacyjnego Nocy Kultury zlokalizowanego na Placu Łokietka przy Ratuszu (otwarty od dziś 2 czerwca). Zapraszamy też na nasz profil na facebooku, gdzie na bieżąco będziemy informować o zmianach w programie i najciekawszych wydarzeniach. fb.com/NocKultury


INSTAGRAM ON AIR:

Noc Kultury to nie tylko setki otwartych wydarzeń w przestrzeni miasta. To niezwykły klimat, fascynujący ludzie i wiele wyjątkowych chwil, które warto uwiecznić na zdjęciach. Będziecie z nami na tegorocznej Nocy? Oznaczajcie swoje instagramowe zdjęcia hashtagiem: #NocKultury i szukajcie ich w streamingu na żywo [INSTAGRAM ON AIR], na naszej stronie internetowej oraz specjalnie przygotowanej tablicy, która w ten niesamowity wieczór stanie na Placu Rybnym w Lublinie.

Konkurs [do wygrania KINDLE] Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Pokażcie nam to, co Waszym zdaniem w Nocy najpiękniejsze i najbardziej wyjątkowe! Zróbcie oryginalne zdjęcie i wrzućcie je publicznie za pomocą aplikacji Instagram z dodatkowym hashtagiem: #PocztówkaZNocy. Więcej informacji TUTAJ.


Pomóż ulepszyć Noc Kultury:

Najbliższa Noc Kultury to nie tylko podróż w miastoczasoprzestrzeń, ale też wyjątkowa okazja, abyśmy się lepiej poznali! W różnych miejscach miasta spotkacie naszych ankieterów z krótką listą pytań na temat Waszych opinii i doświadczeń związanych z Nocą Kultury. Obiecujemy, że udzielenie odpowiedzi nie potrwa długo, a Wasze zaangażowanie realnie przyczyni się do ulepszenia Nocy Kultury w przyszłości! O rezultatach badania będziemy Was informować przez Facebooka i stronę internetową Warsztatów Kultury.


Strefa chillout i gastro:

Nie zapomnijcie zajrzeć do sfrefy chillout Sponsora Nocy Kultury Polskiego Portalu Noclegowego nr 1 Nocowanie.pl. Wygodne leżaki i łóżko znajdziecie pod Ratuszem zaraz przy naszym Punkcie Info.  A na pyszne jedzenie w strefie FoodTruck zapraszamy do Perły – Browarów Lubelskich S.A. przy ulicy Bernardyńskiej 15. Tam znajdziecie też kilka innych atrakcji, m.in. wystawę Homo Creatus czy prezentację filmu „Lublin: Gadające głowy”.


Utrudnienia drogowe dla samochodów:

2 czerwca zostaną zamknięte ulice: Kowalska, Furmańska i Cyrulicza.

3 czerwca zostanie zamknięta ulica Jezuicka.

Ponowne otwarcie ulic nastąpi 4 czerwca o godz. 12.00.


Więcej informacji praktycznych na temat Nocy Kultury znajdziesz TUTAJ

Noc Kultury w Lublinie odbędzie się w nocy z 3 na 4 czerwca 2017 roku. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zajrzyj na stronę Polityka plików „cookies”, by dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.