×

Ulubione wydarzenia

Miejsce 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00
 

Nie masz jeszcze żadnych wydarzeń dodanych do ulubionych

Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

Centrum Spotkania Kultur jest flagową inwestycją województwa lubelskiego. To miejsce, które w nowoczesny sposób promuje dziedzictwo i współczesność Lubelszczyzny. Budynek został zaprojektowany jako miejsce spotkań – z drugim człowiekiem, twórczością i sobą samym. Ma służyć jako przestrzeń do tworzenia i uczestniczenia w szeroko rozumianej kulturze. Dzięki geopolitycznemu położeniu, bogatej historii regionu i nowoczesnej infrastrukturze, instytucja wzrasta na prestiżowe miejsce spotkań Wschodu z Zachodem, przeszłości i przyszłości.
Centrum Spotkania Kultur to prawie 25 tys. m. kw. przestrzeni. Budynek jest wyposażony w Salę Operową mieszczącą 1000 widzów, sale koncertowe, salę baletową, przestrzenie wystawiennicze, kino, miejsca dedykowane kulturze fizycznej, designowi i modzie oraz relaksowi wśród natury w wielopoziomowych ogrodach na dachach. Przestrzeń i historia obiektu, a przede wszystkim idea spotkania kultur, niosą inspirację do zrealizowania wspólnego, ambitnego projektu.

Powiązane wydarzenia

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zajrzyj na stronę Polityka plików „cookies”, by dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.