×

Ulubione wydarzenia

Miejsce 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00
 

Nie masz jeszcze żadnych wydarzeń dodanych do ulubionych

Fundacja Sztukmistrze

Fundacja Sztukmistrze została założona w grudniu 2010 roku, jednak zgromadzeni wokół niej trenerzy pedagogiki cyrku działają już od siedmiu lat, realizując wiele projektów z tego zakresu. Sztukmistrze zrealizowali 7 edycji Akademii Sztukmistrzów (warsztatów artystycznych dla młodzieży i dorosłych), 2 edycje Festiwalu Sztukmistrzów, 3 edycje Carnavalu Sztuk-Mistrzów (we współpracy z Warsztatami Kultury i Gminą Lublin), 4 edycje Lubelskiej Konwencji Żonglerskiej, konkurs dla utalentowanych studentów lubelskich uczelni – Open Stage uczestniczyli w 6 edycjach Nocy Kultury i wielu innych wydarzeniach kulturalnych w Lublinie. Fundacja Sztukmistrze zrealizowała 5 spotkań międzynarodowych związanych z Nowym Cyrkiem, finansowanych ze środków Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

Trenerzy Fundacji stanowili także kadrę wielu projektów w ramach EFS, m.in. w ramach działania 3.3. Poprawa jakości kształcenia POKL.

W roku 2012 Fundacja zorganizowała w Lublinie Europejską Konwencję Żonglerską, największy i najbardziej prestiżowy festiwal Nowego Cyrku na świecie, który po raz pierwszy w swej 35-letniej historii gościł w Polsce.

Powiązane wydarzenia

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zajrzyj na stronę Polityka plików „cookies”, by dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.