×

Ulubione wydarzenia

Miejsce 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00
 

Nie masz jeszcze żadnych wydarzeń dodanych do ulubionych

Galeria Q-fer

Galeria Q-fer powstała w 2007 roku z inicjatywy Beaty Wójcik ( absolwentki wydziału artystycznego w Lublinie). Galeria po kilkuletniej „wędrówce” po lubelskim śródmieściu osiadła w końcu na Starym Mieście przy ulicy Grodzkiej 22. Cel jaki przyświecał powstaniu Galerii to stworzyć wyjątkowe miejsce na mapie Lublina z rękodziełem i sztuką użytkową w nowej, oryginalnej formie. Z czasem Galeria Q-fer stała się miejscem wyłącznie autorskich projektów współtworzących ją w tej chwili Beaty Wójcik i Piotr Bednarskiego. Szeroki zakres twórczości obojga autorów, oscyluje wokół malarstwa, rzeźby, ceramiki, ubioru, designu wnętrzarskiego i biżuterii. Niesztampowe przedmioty znajdą tu również pragnący znaleźć pamiątki
związane z Lublinem. Odważne pomysły i połączenia stosowane przez autorów w swoich pracach, stanowią ciekawą alternatywę dla poszukujących tradycyjnych form plastycznych w nowej odsłonie.

Powiązane wydarzenia

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zajrzyj na stronę Polityka plików „cookies”, by dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.