×

Ulubione wydarzenia

Miejsce 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00
 

Nie masz jeszcze żadnych wydarzeń dodanych do ulubionych

Impro Teatr Bezczelny

Impro Teatr Bezczelny ­ bez reżysera, bez scenariusza, bez dokładnie przygotowanych ról – bezczelnie! Teatr improwizowany w całej okazałości, oparty na maksymalnej interakcji z widzem, poważny zabawnie, zabawny na poważnie.
Nasz warsztat improwizatorski rozwijamy od 8 lat. W 2008 roku powstała grupa No Potatoes Improv Teatr, w której pracowaliśmy nad technikami i formami impro. Występowaliśmy na festiwalach teatralnych (w Krośnie, Maszewie, Tarnowie) i improwizowanych (Kraków, Gdańsk, Konstancin Jeziorna). Od 2015 roku działamy jako Impro Teatr Bezczelny. Występujemy zarówno z krótkimi, jak i z długimi formami improwizowanymi. Mamy doświadczenie w eventach firmowych oraz w prowadzeniu szkoleń dla biznesu. Prowadzimy także warsztaty z improwizacji teatralnej w ramach Play&Fun – Akademia Improv. Na naszym koncie znajduje się już kilka dużych projektów, a kolejne czekają na realizację.

Powiązane wydarzenia

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zajrzyj na stronę Polityka plików „cookies”, by dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.