×

Ulubione wydarzenia

Miejsce 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00
 

Nie masz jeszcze żadnych wydarzeń dodanych do ulubionych

Żarcie na Kółkach

Powiązane wydarzenia

Scena Balkonowa G7

Muzyka

Kontrabasista Mariusz Bogdanowicz i improwizator Bogusław Byrski vel Człowiek z maszyną wypełnią przestrzeń Lublina dźwiękami.

Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej

Inne

Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej to miejsce, gdzie można zaopatrzyć się w Kartę Turysty, mapy, przewodniki i foldery promocyjne dotyczące Lublina i Lubelszczyzny oraz zakupić ciekawe pamiątki.

Wieża Trynitarska – zwiedzanie

Wiedza

Wieża Trynitarska, zwana również Bramą Trynitarską to najwyższy punkt widokowy w Lublinie. Wewnątrz wieży mieści się Muzeum Archidiecezjalne Sztuki Religijnej. Ekspozycje rozlokowane są w drodze na taras widokowy. Można zobaczyć w niej również dzwony, które biją podczas ważnych uroczystości.

Ostry dyżur poetycki

Słowo

Ostry dyżur poetycki stanowi oryginalną kontynuację legendarnych już spotkań organizowanych w siedzibie kwartalnika podczas poprzednich edycji Nocy Kultury. Tym razem każdy twórca poezji i jej wielbiciel będzie mógł skorzystać z usług oferowanych przez „akcentową” izbę przyjęć, występując w roli zarówno dawcy, jak i biorcy lirycznej surowicy.

Noc Kultury w Just Crafted

Muzyka

20:00 The Mind Seekers 21:00 Vestige

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zajrzyj na stronę Polityka plików „cookies”, by dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.