window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-Q8097HS9EL');
Logo Noc Kultury

Noc Kultury | 1/2.06 2024 | Lublin, Stare Miasto 

Logo Noc Kultury

Noc Kultury | 1/2.06 2024 | Lublin, Stare Miasto 

Nowa Generacja Teatralna zespołów międzynarodowych – etiudy teatralne – Fundacja Teatr Wschodni | ZAPISY

Pokaz „work in progress” przygotowany przez międzynarodową grupę artystów z Czech, Węgier i Polski. Głos twórców młodego pokolenia. Jaki teatr chcą tworzyć? Jakie tematy ich poruszają? Do kogo chcą trafiać? Czy teatr potrzebuje reform? Zapraszamy do udziału w pokazie finałowym sesji warsztatowej i w spotkaniu z młodymi twórcami.

Wydarzenie realizowane w ramach międzynarodowego seminarium teatralnego „Nowa Generacja Teatralna”, którego celem jest sieciowanie oraz umiędzynarodowienie działań młodych artystów na początku ich drogi zawodowej, wymiana doświadczeń i porównanie perspektyw rozwoju i pracy dla młodych twórców w Polsce, Czechach i na Węgrzech. Partnerami zagranicznymi są niezależne teatry Ladder Art Company z Budapesztu i Reversing Doors z Brna. Gospodarzem seminarium jest Fundacja Teatr Wschodni. Projekt realizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin, Funduszu Wyszechradzkiego, Instytutu Współpracy Polsko-Węgierskiej im. Wacława Felczaka oraz Stowarzyszenia Autorów ZAiKS.

Autorzy i Autorki: Fundacja Teatr Wschodni

Informacje Praktyczne 

Kiedy: 3/4 czerwca, 19.00-20.00 
Gdzie: ul. Lubartowska 30A 
Wstęp: Obowiązują zapisy – 50 wejściówek.  Informacje o zapisach już wkrótce

Wydarzenie w j. angielskim z tłumaczeniem na j. polski.

 

 

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

sobota, 03 czerwca 2023
Zakończone!

Czas

19:00 - 20:00

Lokalizacja

ul. Lubartowska 30a
Kategoria