window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-Q8097HS9EL');

Qulturalna Noc Kultury | Qulturalna – NA NIEKTÓRE WYDARZENIA OBOWIĄZUJĄ ZAPISY

Informacje praktyczne

Kiedy: 3/4 czerwca 2023, 19.00-0.00 
Gdzie:
Qulturalna, ul. Grodzka 26

PROGRAM

Rymarz&Rymarz improwizacja qulturalna – wystawa malarstwa
Twórcze zetknięcie dwóch malarskich światów. Wariacja na temat człowieka, radości życia i jego dramatu. Emocjonalna poezja, swoboda kompozycji i wolność środków wyrazu połączą się w nową harmonię. Jarosław Rymarz – uczestnik wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych (w Polsce i w Holandii) oraz plenerów ogólnopolskich i międzynarodowych.
Katarzyna M. Rymarz – autorka regularnych wystaw indywidualnych i uczestniczka międzynarodowych projektów artystycznych. Prezentowała swoje prace na wystawach w Polsce, Massachusetts (USA), Lanzarote (Hiszpania) i Évora (Portugalia).
Kiedy: 19.00–00.00


Wojna domowa / Amatorski Teatr Towarzyski przy Stowarzyszeniu Kulturalno-Oświatowym „Węglin Północny” w Lublinie– spektakl liryczno-satyryczny 

Spektakl ma charakter kabaretu literackiego.Składać się na niego będą utwory znakomitej pary twórów: Stefanii Grodzieńskiej i Jerzego Jurandota. Skecze i monologi Grodzieńskiej oraz piosenki do słów Jurandota opawiają o relacjach damsko-męskich, a tytułowa woja domowa to wojna płci rozgrywajaca się w zaciszach naszych mieszkań. Teksty z dawnych lat nie straciły na aktualności. Do dziś zarówno bawią, jak i uczą. Gwarantujemy dobrą zabawę dla publiczności w każdym wieku i o różnych gustach.
Kiedy: 19.00–20.00
Wstęp: 50 miejsc. Zapisy


Kasia i Tomek
Kasia i Tomek Szczepaniak to małżeńsko-muzyczny duet wykonujący piosenkę autorską. Kasia pisze i wyśpiewuje własne teksty, a Tomek akompaniuje jej na gitarze. Za każdym razem, kiedy wchodzą na scenę, budują niepowtarzalny klimat. Głównie poprzez autorskie teksty i muzykę w liryczno-rockowym klimacie.
Kiedy: 21.30–23.00
Wstęp: 50 miejsc. 

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

sobota, 03 czerwca 2023
Zakończone!

Czas

19:00 - 00:00

Lokalizacja

ul. Grodzka 26
Kategoria