window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'G-Q8097HS9EL');
Logo Noc Kultury

Noc Kultury | 1/2.06 2024 | Lublin, Stare Miasto 

Logo Noc Kultury

Noc Kultury | 1/2.06 2024 | Lublin, Stare Miasto 

Rider’s Pub – Łączymy rockowe nuty | Rider’s Pub

Hasłem tegorocznej edycji Nocy Kultury jest „Połącz kropki”, dlatego w Rider’s Pubie chcielibyśmy połączyć… rockowe nuty. Na naszej scenie zaprezentujemy lubelskie zespoły rockowe, kładąc głównie nacisk na te kapele, które stawiają swoje pierwsze muzyczne kroki, ale jednocześnie nie zapominając o formacjach z większym stażem. Po koncertowych setach rockowa odsłona Nocy Kultury w Rider’s Pubie zakończy się tradycyjnym jam session łączącym muzyków różnych pokoleń.

Opisy zespołów

(nie według kolejności występów)

Black Trio to trzyosobowy zespół wykonujący popularne utwory. Skład stanowi wokalista z gitarą akustyczną Igor Pisarski, skrzypaczka Maja Stafińska i wiolonczelistka grająca improwizowane partie melodyczne – Alicja Ławecka.

Traffic Mind to nic innego jak nagromadzone w korku, pchające się nawzajem myśli, które za wszelką cenę chcą jak najszybciej wyrwać się z umysłu. Ubrane w akustyczne dźwięki sprawiają, że słuchając ich, stają się niemal mistyczne w smaku. Umysł wycisza się i słucha, zatrzymując czas i przestrzeń w dźwiękach, które zostawiają w nas odrobinę wolności.
W skład zespołu wchodzi: Krzysztof Kokalski (gitara, muzyka), Jakub Stasikowski (gitara, muzyka) i Michał Stanowski (wokal, teksty).

FREAK to zespół założony w połowie 2017 roku w Lublinie przez trzech studentów. Gitarzystę, wokalistę i tekściarza Bartka Dąbrowskiego, perkusistę i grafika grupy Mateusza Głowackiego oraz basistę Kubę Masztalerza. Brzmienie formacji można opisać w skrócie jako pełen melodii chaos. FREAK to emocje, niejednoznaczne teksty i szczerość, które zostały spięte w pełną energii i furii odmianę muzyki rockowej.

Overbuzz został założony w 2021 roku przez gitarzystę rytmicznego – Mateusza Sagana, perkusistę – Karola Gudańca i basistę – Mateusza Wójcika. Skład zespołu uzupełnili gitarzysta prowadzący – Grzegorz Grzegrzółka oraz wokalista – Kacper Królik. Głównymi inspiracjami Overbuzza są zespoły grające szeroko pojęty hard rock i metal – Iron Maiden, Deep Purple, Black Sabbath oraz Metallica.
Skład zespołu: Karol Gudaniec (perkusja), Grzegorz Grzegrzółka (gitara prowadząca), Kacper Królik (wokal), Mateusz Sagan (gitara rytmiczna) i Mateusz Wójcik (bas).

Informacje praktyczne

Kiedy: 3/4 czerwca 2023, godz. 19.00–2.00
Gdzie: Rider’s Pub, ul. 3 maja 9
Bez ograniczeń wiekowych
Wstęp wolny

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

sobota - niedziela, 03 - 04 czerwiec 2023
Zakończone!

Czas

19:00 - 02:00

Lokalizacja

Rider's Pub
ul. 3 Maja 9
Kategoria