×

Ulubione wydarzenia

Miejsce 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00
 

Nie masz jeszcze żadnych wydarzeń dodanych do ulubionych

ZGŁOŚ SWÓJ PROJEKT

Zapraszamy do tworzenia Nocy Kultury!

Pomożemy zrealizować Wasze pomysły: zapewniamy wsparcie organizacyjne, techniczne i promocyjne. Nie zapewniamy honorariów dla artystów. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 10 lutego 2019 włącznie. Nadesłane propozycje zostaną rozpatrzone do dnia 25 lutego 2019, a o wynikach naboru poinformujemy Was indywidualnie telefonicznie lub mailowo.

REGULAMIN NABORU

ZESPOŁY MUZYCZNE I SOLIŚCI – PRZEJDŹ DO FORMULARZA

Noc Kultury to międzynarodowy festiwal, ale jednym z jego podstawowych celów jest promocja i wspieranie artystów i twórców z Lublina i okolic.
Jeśli jesteś spoza województwa lubelskiego zapraszamy Cię serdecznie na Noc Kultury jako gościa, byś wspólnie z nami przeżył te magiczne chwile.
  

TEATR, TANIEC, KABARET, POECI, BUSKERZY, ILUZJONIŚCI  – PRZEJDŹ DO FORMULARZA 

Noc Kultury jest wspaniałą okazją do zaprezentowania przedstawienia, pokazu, występu na scenia miasta. Zachęcamy do zgłaszania projektów dostosowanych do realizacji w plenerze. Szczególnie zależy nam na premierach.
 

NOC KULTURY W SIEDZIBIE ORGANIZATORA – PRZEJDŹ DO FORMULARZA

Noc Kultury to wspaniała okazja by zaprosić publiczność do swojej siedziby i pokazać ją w niecodziennym wydaniu. Zachęcamy do przygotowania specjalnego programu lub aranżacji przestrzeni, tak by zadziwić stałych bywalców, a nowym dać powód by odwiedzać Was częściej.
   

EKSPERYMENT MIEJSKI – PRZEJDŹ DO FORMULARZA

Noc Kultury do doskonała okazja by wypróbować/zbadać pomysł na rozwiązanie wybranego problemu miejskiego. Jesteśmy otwarci na różnorodne pomysły. Pomyśl, co ułatwiłoby mieszkańcom życie w mieście – my pomożemy ci sprawdzić, czy to zadziała. Może to być np. projekt ławki/siedziska, może to być mapa uwzględniająca przestrzenie publiczne, gdzie możesz wybrać się na spacer z psem.
   

INSTALACJE ARTYSTYCZNE – PRZEJDŹ DO FORMULARZA   

Noc Kultury to doskonała okazja by zaprezentować swoje projekty artystyczne w przestrzeni miasta. Zachęcamy do zgłaszania projektów przygotowanych specjalnie na tę okazję. Szczególnie zależy nam na pracach związanych ze światłem – noc to najlesze tło dla takich realizacji!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zajrzyj na stronę Polityka plików „cookies”, by dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.