×

Ulubione wydarzenia

Miejsce 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00
 

Nie masz jeszcze żadnych wydarzeń dodanych do ulubionych

ZGŁOŚ SWÓJ PROJEKT

Przygotowania do Nocy Kultury idą już pełną parą. Program powoli się klaruje i doprecyzowuje. Trwają rozmowy z artystami i partnerskimi instytucjami kultury.

  • 19 stycznia 2018 o północy zakończyliśmy pierwszy etap otwartego naboru projektów, przeznaczony dla wszystkich zainteresowanych aktywnym włączeniem się w program Nocy Kultury: niezrzeszonych mieszkańców Lublina (każdego z osobna, również tych niepełnoletnich), przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych oraz instytucji. Nadesłano kilkadziesiąt zgłoszeń. Bardzo cieszy nas to, że wielu zgłaszających się to osoby, które po raz pierwszy zapragnęły współtworzyć program festiwalu.
  • 5 marca zakończyliśmy również nabór pomysłów na świetlne instalacje artystyczne do akcji Więcej światła, której rezultaty zobaczymy w Noc Kultury. 

To jednak nie ostatnie zaproszenie do współpracy.

Teraz zapraszamy wszystkich do włączenia się do AKCJI KRAWAT! Czy masz w swojej szafie krawat, którego już dawno nie nosisz, ale szkoda go wyrzucić? Niesie przecież z sobą tyle wspomnień i historii. Studniówka, matura, ślub. Właśnie nadarza się okazja, aby nie tylko przewietrzyć szafy, ale też w niecodzienny sposób „podziękować” swoim starym krawatom za długoletnią służbę. Ogłaszamy zbiórkę krawatów, które posłużą do zbudowania instalacji artystycznej na Noc Kultury 2018. 

Więcej informacji TUTAJ

W razie pytań:
info@nockultury.pl

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zajrzyj na stronę Polityka plików „cookies”, by dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.