×

Ulubione wydarzenia

Miejsce 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 00:00 01:00 02:00 03:00
 

Nie masz jeszcze żadnych wydarzeń dodanych do ulubionych

Noc Kultury 2019 | MiastOpowieść

Lublin jest opowieścią, którą czytamy od ponad siedmiuset lat, a istotny jej element to Noc Kultury – wieczór, który co roku odmienia oblicze miasta.

Mottem tegorocznej edycji jest MiastOpowieść, czyli ciąg niezwykłych zdarzeń. Przed nami wielowątkowa fabuła i kilka zapierających dech w piersiach rozdziałów.  Pojawi się wielu bohaterów, liczne dialogi, zwroty akcji i opisy natury, nie zabraknie retrospekcji i humoru. Niejednokrotnie będziemy też odchodzić od klasycznego schematu, zmierzając ku formom eksperymentalnym i mniej znanym.

Zapraszamy Czytelników do wyjątkowej lektury miasta. Noc Kultury / MiastOpowieść jest opartą na wyobraźni wędrówką po Lublinie. To czytelnik wybiera kolejność czytanych rozdziałów, więc ma wpływ na dalszą akcję i to on decyduje, gdzie i kiedy się ona zakończy.

Zapraszamy do wieczornej przygody, spaceru przez MiastOpowieść.

miejsce akcji: Lublin

publikacja: ½ czerwca 2019 rokuTa strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zajrzyj na stronę Polityka plików „cookies”, by dowiedzieć się więcej na temat ciasteczek.